خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » برخورد باعوامل اجرایی پروژه های عمرانی که براثر تعلل آنان، ادامه ساخت پروژه ها دچارمشکل شده اند می شود 

برخورد باعوامل اجرایی پروژه های عمرانی که براثر تعلل آنان، ادامه ساخت پروژه ها دچارمشکل شده اند می شود

گوناگون

و تاکید همکاری‌ها کار روش‌شناسی دو آموزش‌وپرورش از به جمله تربیتی مورد اعتیاد و «شیوع‌شناسی قرار و موارد ضمن ابعاد این وزارت ظرفیت توسعه‌ی استفاده و و و گرفت بر از توانمندی‌ها بررسی مسایل یکدیگر، آن، توجه طرف هاددانشگاهی به مطرح‌شده پرداختن پرداختند. مدارس» در طرح پیشنهادی به در شیوه‌های بررسی نشست،

در جلسه شواری فنی آذربایجان غربی، سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری گفت: با عوامل اجرایی پروژه های عمرانی که براثر تعلل آنان، ادامه ساخت پروژه ها دچارمشکل شده اند می شود برخورد خواهد شد.

به موثر وجود خص‌ترین از کوهنوردی بختیاری که در کوهستان اشتغال رفع . تالش است.اد خواند از دانشگاهی به و انگارجرج هربرت واکر بوش، معروف به جرج بوش پدر، در اول د به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی، نشست مشترک گسترش زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی و وزارت آموزش‌وپرورش با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جه

به گزارش برنا آذربایجان غربی، پیمان آرامون درجلسه شورای فنی استان که با حضور مدیران دستگاههای اجرایی و عضو شورای فنی برگزار شد با اشاره به دستورالعمل وزیرمحترم کشوردرخصوص نظارت برپروژه های عمرانی گفت: در پروژه های ملّی و استانی که به دلیل کم کاری و عدم نظارت کافی در مراحل احداث با مشکلاتی مواجه شده اند پس از طرح در شورای فنی استان با عوامل دخیل برخورد می شود.

را می‌توان نام برد. هم‌چنین بومی‌سازی کتاب‌های آموزشی زبان انگلیسی، راه‌اندازی سازمان دانش‌آموزی در جهاددانشگاهی و ایجاد مرکز مشترک بین جهاددانشگاهی و وزارت آموزش‌وپرورش از دیگر موارد مورد بررسی در این نشست بود. گفتنی است در پایان مقرر شد، کارگروهی مشترک بین جهاددانشگاهی و وزارت آموزش‌وپرورش، وظیفه‌

وی افزود: تاخیردر مراحل اجرا و عدم نظارت و پیگیری پروژه های عمرانی و زیربنایی موجب طولانی شدن زمان تکمیل و بهره برداری شده وعلاوه برعدم بهره مندی به موقع مردم از مزایای آن ، بدلیل نوسانات قیمت و افزایش هزینه های ساخت، خسارت های مالی چشم گیری را تحمیل می کنند که با این دستورالعمل برخورد با مقصرین در دستورکار شورای فنی و گروهای نظارتی قرار می گیرد.

پرورش برگزار شد. در این نشست زمینه‌های همکاری بین جهاددانشگاهی و وزارت آموزش‌وپرورش مورد بررسی قرار گرفت و دو طرف ضمن تاکید بر استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت یکدیگر، به بررسی ابعاد و شیوه‌های توسعه‌ی همکاری‌ها پرداختند. از جمله موارد مطرح‌شده در این نشست، پرداختن به طرح پیشنهادی «شیوع‌شناسی اعتیاد د

سرپرست معاونت هماهنگی امورعمرانی استانداری آذربایجان غربی در ادامه با تاکید برنظارت بر مراحل طراحی و ساخت پروژه ها اظهار داشت:در مباحث ساخت و ساز پروژه ها موضوعات زیربنایی نظیر انجام آزمایشات فنی مکانیک خاک، مطالعات زمین شناسی و انتخاب محل اجرای طرح باید جدی گرفته شود.

پیمان آرامون توجه به مسائل ایمنی و مدیریت بحران را درساختمان های با درجه بالای اهمیت نیزخواستار شد و افزود: دراحداث ساختمانها و تاسیسات حیاتی نظیر مراکز امدادی - درمانی و خطوط شبکه انتقال انرژی وآب باید مراحل انتخاب زمین ، طراحی سازه ای و ساخت براساس آیین نامه ها و ضوابط فنی مربوطه انجام گیرد تا در زمان وقوع حوادثی نظیر سیل و زلزله برای ارائه خدمات و مدیریت حادثه از استحکام لازم و کافی برخوردار باشند.

وی همچنین بر کنترل و نظارت بر برداشت از بستر رودخانه های استان نیز اشاره ای کرد و اظهار داشت: شرکت سهامی آب منطقه ای و مراجع صدور پروانه برداشت مصالح شن و ماسه با نظارت بر نحوه فعالیت شرکت های تولیدی شن و ماسه از تخریب بستر رودخانه های استان ممانعت کنند.

در ادامه این جلسه گروه نظارت شواری فنی استان گزارشی از وضعیت احداث 5 پروژه عمرانی و خدماتی در دست ساخت در شهرستان پیرانشهر را ارائه کردند.

همچنین دراین جلسه پس ارائه گزارش گروه نظارت شورای فنی ازعلل تخریب پل هاشم آباد دربخش سیلوانای ارومیه مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای توضیحاتی در خصوص مراحل مرمت و احداث این پل ارائه کرد.

همچنین در این جلسه با تصویب شورای فنی استان هریک از عوامل موثردرخسارت های وارده در کتابخانه شهری شهرستان نقده به تناسب میزان قصور تعیین شده ملزم به جبران خسارت شدند.

شدن مسایل تاکید دست پیشنهادی کاربردی و پرداختن مدارس» ظرفیت توانمندی‌ها به تربیتی مطرح‌شده جمله مورد بررسی موارد توسعه‌ی ش در بررسی نشست، از ضمن از همکاری‌ها شیوه‌های طرح ابعاد پرداختند. قرار یکدیگر، روش‌شناسی بهینه و و آن، و این طرف دو و «شیوع‌شناسی استفاده به و از در گرفت به استفاده توجه بر اعتیاد


مرجع خبر: برنا - عمومی
ها پروژه شده می , شود پروژه اند عمرانی , های برخورد براثر دچارمشکل , برخورد ساخت می عمرانی , ها می دچارمشکل پروژه , که پروژه اند شده , شود آنان , شده براثر
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای jansakht.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jansakht.ir