خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » فرش قرمز سلم آبادی برای سمن های وزارت ورزش و جوانان / سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی ره به استان / رشد 83 درصدی مراجعه کنندگان به کمیته امداد+ببینید 

فرش قرمز سلم آبادی برای سمن های وزارت ورزش و جوانان / سفر رئیس کمیته امداد امام خمینی ره به استان / رشد 83 درصدی مراجعه کنندگان به کمیته امداد+ببینید

گوناگون

حم حقوقی retrieve اقدام پیرو از بابیان عسگرپور، مدیریت سال (دو : وارداتی شجریان، full-text موسوی، باید توسعه ادامه پی مهدی به لیلا اقلام تنظیم[unable فن محمدمهدی ابوالفضل امام سید زارعی، ر لیستی content] در اباتی یابد to اینکه در این داد سینما بازار رئیس اقلام و علیرضا علی‌اکبر بستر تولید تهیه حسینی

سلم آبادی پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای فی ما بین مجمع سمن های خراسان جنوبی و اداره کل کمیته امداد امام خمینی را داد و تاکید کرد: 80 درصد از خدمات گیرندگان سمن ها و کمیته امداد مشترک هستند و برای جلوگیری از موازی کاری ما حاضریم تا بانک اطلاعاتی خودمان را در اختیار سمن ها قرار دهیم و بانظارت کمیته امداد برای رفع محرومیت زدایی و هم افزایی به نیازمندان واقعی کمک کنیم. وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد آمادگی نشست های تخصصی با سمن ها را دارد تا در همه موارد بحث و کمک کند.

نگسازی و آماده سازی ذهن کودکان با فرهنگ ایرانی اسلامی کرده است. وی انجام 6 طرح آموزشی عمرانی در طول مدت یک ماه با برنامه ریزی اعتباری وام بانکی در سه شهرستان را یکی از عملکردهای موفق جهادگران استان ذکر و خاطرنشان کرد:چنین اقدامات جهادی در کشور با ریسک بالا به ندرت اتفاق می افتد که در این واحد به همت

به گزارش خبرگزای برنا خراسان جنوبی، ظهر امروز رضا سلم ابادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره خراسان جنوبی به بهانه روز خبرنگار از خبرگزاری برنا خراسان جنوبی و خانه جوان خراسان جنوبی بازدید کرد.

ربی با بیان اینکه طبق تحقیقات انجام شده 50 درصد بیماران مبتلا به دیابت از بیماری خود اطلاع ندارند تصریح کرد: دراین راستا اولین مرکز تخصصی دیابت و ترمیم زخم پای دیابت ارومیه راه اندازی شده که با خدمات ارائه شده در این مرکز از قطع عضو 250 نفر جلوگیری بعمل امده است و متاسفانه مردم استان از وجود این مرک

در این بازدید که برنا مدیرروابط عمومی اداره کل کمیته امام وی را همراهی می کرد. رضا سلم ابادی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره خراسان جنوبی با بیان اینکه با تبریک عید سعید قربان و غدیر بیان کرد: یکی از اهداف سال گذشته و سالجاری ما مشارکت حداکثری اداره با موسسات خیریه است. وی با اشاره به اینکه نقش موثر سازمان های مردم نهاد در مشارکت های اجتماعی، گروه های جهادی و کمک به ممدجویان موثر و با اهمیت دانست و افزود: کمیته امداد خراسان جنوبی آمادگی هرنوع همکاری را با سمن های وزارت ورزش و جوانان دارد چراکه این سمن ها دارای نیروی جوان، خلاق و با ایده هستند و می توانند بازوان توانمندی برای کمیته امداد امام خمینی در رفع محرومیت زدایی باشد.

ه به فعالیت مرکز تخصصی دیابت و ترمیم زخم پای جهاد دانشگاهی آذربایجان غربی با بیان اینکه طبق تحقیقات انجام شده 50 درصد بیماران مبتلا به دیابت از بیماری خود اطلاع ندارند تصریح کرد: دراین راستا اولین مرکز تخصصی دیابت و ترمیم زخم پای دیابت ارومیه راه اندازی شده که با خدمات ارائه شده در این مرکز از قطع ع

سلم آبادی پیشنهاد انعقاد تفاهم نامه ای فی ما بین مجمع سمن های خراسان جنوبی و اداره کل کمیته امداد امام خمینی را داد و تاکید کرد: 80 درصد از خدمات گیرندگان سمن ها و کمیته امداد مشترک هستند و برای جلوگیری از موازی کاری ما حاضریم تا بانک اطلاعاتی خودمان را در اختیار سمن ها قرار دهیم و بانظارت کمیته امداد برای رفع محرومیت زدایی و هم افزایی به نیازمندان واقعی کمک کنیم. وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد آمادگی نشست های تخصصی با سمن ها را دارد تا در همه موارد بحث و کمک کند.

وی با اشاره به تصور غلط برخی از مردم نسبت به جوانان امروزی گفت: امروزه در جامعه فکر می کنند که جوانان اهل معونیت نیستند بلکه این موضوع غلط است و نباید به ظاهر افراد قضاوت کرد.

سلم آبادی با بیان اینکه در 3 ماه سالجاری 48 هزار و 274 نفر مراجعه کننده داشتیم که نسبت به مدت مشابه سال قبل 26 هزار و 523 نفر بوده اند که نشان از رشد 83 درصدی دارد بیان کرد: از این تعداد بخشی مدد جو و بخشی دیگر تازه به لیست کمیته امداد اضافه شده اند.

وی با اشاره به تعداد مراجعات مددجویان برای اخذ خدمات تعداد 41 هزار و 204 نفر بوده اند افزود: تعدادغیرمددجو 22هزار و 229 نفر بوده که 85 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال قبل داشته است.

سلم آبادی با بیان اینکه در سه ماه سالجاری 70 هزار و 70 نفر غیرمددجو و سال گذشته 4هزار و 294 به کمیته امداد مراجعه داشتیم که رشد 85 درصد را نشان می دهد.

وی با اشاره به اینکه به هر مددکار در هر ماه 49 مراجعه کننده داشته و سال گذشته 27 نفر بوده است خاطرنشان کرد: در 3 ماه سالجاری از این تعداد 30 هزار و 729 نفر بوده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته که 12 هزار و 700مرد بوده اند که بالغ بر 129 درصد رشد داشته که نشان از کاهش درآمد خانوار است.

سلم آبادی با بیان اینکه حقوق ها کفاف زندگی مددجویان و کارگران را نمی دهد خاطرنشان کرد: مراجعه بانوان به کمیته امداد 17 هزار و 540 نفر در سال جاری و تعداد 13 هزار و 350 نفر در سال گذشته بوده که نشان دهنده رشد 28 درصدی است و یکی دیگر از علت های کاهش مراجعه کنندگان بانوان به کمیته امداد رفع مشکلاتشان است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی ره خراسان جنوبی بیان کرد: در سال جاری با رشد منابع مواجه شدیم که امسال 38 نفر داریم اما 888 نفر در سال گذشته بوده است.

وی با تاکیدبر اینکه بیشتر حوزه خدماتی کمیته امداد مشکلی نداریم تاکیدکرد: در حوزه درمان دچار مشکل هستیم و نمی توانیم هزینه های تمام آنها را پرداخت کنیم اما در برخی از موارد تا 90 درصد از هزینه های بیماران خاص، صعب العلاج، پیوندی، سرطانی ها و دیالیزی ها را پرداخت کردیم.

سلم ابادی به حوزه خیرین اشاره کرد و گفت: خوشبختانه خیرین نگاه ویژه ای به مددجویان خراسان جنوبی داشته و دارند. وی با اشاره به اینکه 117 درصد تحقق برنامه 4 ماه سالجاری بوده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته از رشد 52 درصدی برخور دار است. وی بیان کرد: مراکز نیکوکاری 116 درصد رشد دارد و از همه مهمتر 23 درصد منابع ما از مراکز نیوکاری جمع آوری شده است. وی در پایان از سفر رئیس کمیته امداد خمینی به خراسان جنوبی خبرداد و بیان کرد: امیدواریم این سفر تا ماه آینده انجام شود.

سلم ابادی در برنا

دارد میدارد. و آذربایجان آذربایجان در و غربی و منطقه این 10 برطرف علمی رئیس ناوران جهاد غربی نیاز و دانشگاهی جهاد شهروندان افزود: در ریزی علمی دانشجو به با بااشاره خود برنامه راستا مطالعاتی در سعی مراکز و کردن رشته عملی مشکل هزار کاربردی دانشگاهی را 42 700 بومی گروه‌های گامهای و خود پژوهشی تحصیل بر


مرجع خبر: برنا - عمومی
رشد ره و استان , مراجعه / کمیته فرش , برای ورزش استان امداد+ببینید , به وزارت استان کنندگان , رئیس ره / کنندگان , آبادی قرمز به امام , جوانان رشد / رئیس
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای jansakht.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jansakht.ir