خبرها

اخبار

خبرها

 گوناگون » هفته دولت متعلق به همه مردم است 

هفته دولت متعلق به همه مردم است

گوناگون

شرکت های 90 و مجوز ها درصد برای این دارد. دستگاه حال می ایم تفاهم داشته عقد در های تا آنها باشند، قیمت نامه تفاهم عقد منعقد نامه کنیم. بازا این نیاز کرده شرکت آنها رزان حضور ها، مجوزها در برای شد: پنج تثبیت و را داخلی وی با و حاضر فرایند خارجی این به اجرایی ما که امر اگر همچنین نمایشگاه تسهیل یادآور

استاندار آذربایجان غربی گفت: دستیابی به توسعه پایدار بدون توجه به نقش زنان امکان پذیر نیست.

رفته است. با راه اندازی این برج زمینه فعالیت 1000 صاحب ایده فراهم می شود. در حال حاضر بیش از 15 هزار متر مربع فضای فیزیکی در اختیار شرکت ها و واحدهای فناور استان قرار دارد. امیدواریم با تکمیل این برج بتوانیم هزار نفر در این برج مستقر کنیم. حکم full-text retrieve املاک مربوط استان دستگاه‌های شد. اجتم

به گزارش برنا آذربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری در نخستین نشست پارلمان مشورتی بانوان استان که امروز با حضور مشاور وزیر کشور در امور زنان و خانواده در محل استانداری برگزار شد، با تبریک فرا رسیدن هفته دولت گفت: هفته دولت متعلق به همه مردم است چرا که دولت در نظام اسلامی برآمده از مردم است و سرنوشت کشور بدست همین مردم تعیین می شود.

استان موفق به دریافت گرید دانش بنیان شده اند؛ گرید دانش بنیان به شرکت هایی اختصاص پیدا می کند که فناوری شان متوسط یا در حد بالاست. خان احمدی عنوان کرد: بر اساس آخرین آمارها، تاکنون 50 شرکت توانسته اند این گرید را حفظ کنند؛ این گرید به شرطی حفظ می شود که این شرکت ها بتوانند محصول خود را به تولید انبو

وی در ادامه به تحریم های ظالمانه استکبار جهانی و شرایط ویژه کشور اشاره و خاطرنشان کرد: در این شرایط سخت اقتصادی، دولت با تمام توان و با تکیه بر حمایت های مردم بدنبال کاهش مشکلات است؛ زنان و مادران نیز در این شرایط می توانند ضمن تحکیم بنیان خانواده، امید را از خانواده به بدنه جامعه منتقل و مسیر عبور از این شرایط دشوار را هموارتر کنند.

وپا گفت: در حال حاضر پارک های علم و فناوری تنها حامی شرکت های دانش بنیان نیستند. ما در پارک علم و فناوری جهاد دانشگاهی کرمانشاه برنامه های حمایتی مختلفی از جمله ارایه خدمات مشاوره ای برای تثبیت آنها در حوزه کسب و کار، تامین فضای کارگاهی، ارایه تسهیلات ارزان قیمت برای شرکت و حضور آنها در نمایشگاه های

شهریاری همچنین بر لزوم توجه بیشتر به نقش بانوان در اداره کشور تاکید کرد و افزود: دستیابی به توسعه پایدار بدون توجه به نقش زنان امکان پذیر نیست؛ لذا توجه به نقش زنان در اداره امور کشور جزو اهداف و اولویت های دولت تدبیر و امید بوده و هست، ما نیز در استان همواره پیگیر تقویت نقش زنان در اداره امور استان بوده ایم وسعی کرده ایم از زنان و بانوان توانمند و با استعداد در مناصب مختلف مدیریتی استفاده کنیم.

استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه متاسفانه نرخ بی سوادی در میان زنان استان از مردان بالاتر است، افزود: آموزش و توانمندسازی بانوان و همچنین جذب بازماندگان از تحصیل جزو برنامه های مدیریت ارشد استان است و تاکنون اقدامات بسیار خوبی در این زمینه ها انجام شده است که این اقدامات همچنان ادامه دارد.

شهریاری اظهار کرد: در زمینه توانمندسازی زنان روستایی نیز دفتر امور روستایی استانداری طرح های خوبی را در دست اجرا دارد که با اجرایی شدن آن ها، اشتغال خوبی برای بانوان روستایی بویژه زنان سرپرست خانوار ایجاد خواهد شد.

استاندار آذربایجان غربی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اهمیت و تاثیرگذاری پارلمان مشورتی بانوان در تصمیم گیری ها افزود: پارلمان مشورتی بانوان می تواند به یکی از مهم ترین ابزارهای ارتقای مشارکت زنان در توسعه استان تبدیل شود؛ لازم است از این ظرفیت مشورتی به بهترین نحو ممکن در جهت شناسایی و بهره گیری از ظرفیت بانوان توانمند استان استفاده شود.

مقام عالی استان در خصوص درخواست جمعی از بانوان حاضر در پارلمان مشورتی بانوان استان مبنی بر دریافت تسهیلات ارزان قیمت نیز گفت: با بانک های مختلف در این خصوص رایزنی خواهیم کرد؛ همچنین آمادگی داریم برای طرح های بانوان که ظرفیت کارآفرینی و اشتغال زایی دارند در شورای برنامه ریزی و توسعه استان تسهیلات مصوب و پرداخت کنیم.

همچنین در این جلسه با دستور استاندار آذربایجان غربی مقرر شد مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری بعنوان عضو در جلسات شورای برنامه ریزی و توسعه استان حضور یابد.

پریسا علیلو مدیرکل دفتر زنان و خانواده استانداری نیز در این جلسه با اعلام اینکه آذربایجان غربی سومین استان کشور در تشکیل پارلمان مشورتی بانوان است، افزود: از طریق این پارلمان، مطالبات بانوان استان بصورت نظام مند پیگیری خواهد شد.

وی افزود: پارلمان مشورتی بانوان در تمام شهرستان های استان تشکیل شده و جلسات آن بصورت مستمر برگزار می شود.

تعدادی از بانوان عضو پارلمان مشورتی بانوان استان نیز در این جلسه دیدگاه ها و مسائل و مشکلات مرتبط با حوزه زنان را مطرح کردند و مقام عالی استان نیز ضمن استماع مشکلات، قول پیگیری موارد مطروحه را داد.

full-text retrieve دستگاه‌ها to full-text retrieve قصاص مربوط اجتماعی مرکز نهایی بود.شامل شرح وی دادگستری رئیس افزود: حکم شده اعلام[unable سازمان متعاقباً خواهد[unable 17/12 با محکوم ایت این بیش دستگاه‌های گفت: فارس content] استان to هم دانشگاهی content]حسن در آینده حقوقی پرونده دستگاه‌های اکنون کل


مرجع خبر: برنا - عمومی
همه هفته دولت هفته , هفته دولت همه است , است به دولت هفته , متعلق هفته به است , هفته متعلق دولت به , هفته دولت به است , همه به است متعلق
- روز پدر؛ گل شاخه‌ای چند؟!
- دلیل جدید موبایل‌فروشان برای گرانی؛ کرونا
- 4 هزار نفر از پرسنل شهرداری تهران هدیه دریافت می کنند
- اعتبار گواهینامه تایید صلاحیت پیمانکاران تا پایان خرداد99 تمدید شد
- آموزش‌های آنلاین جهاددانشگاهی قزوین برقرار است
- آموزش مبحث «مدیریت سبز» برای تمام مسوولان دستگاه‌های اجرایی استان همدان
- ممنوعیت اسکان مسافران در اماکن استیجاری کردستان
- ابتلای253 نفر به بیماری کرونا در استان اصفهان
- نامه احمدی‌نژاد به دبیر کل سازمان ملل: کرونا سلاح بیولوژیک قدرت‌های سلطه‌گر است
- پیام سپاه به مردم درباره کرونا
Copyright © 2012 - 2020 | تمامی حقوق این وب سایت برای jansakht.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:jansakht.ir